Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

KARINA 9 kW z nadmuchem i zbiornikiem 25 kg

Nieco mniejsza i zgrabniejsza wersja popularnego modelu Karen 9 kW

 

 

Cena katalogowa: 8 428,16 zł

CENA PROMOCYJNA: 6 490 zł


Nowoczesny design, w pełni szklane drzwi, duży zasyp paliwa, atrakcyjna cena i wizja ognia - te wszystkie cechy łączy w sobie produkt z najnowszej kolekcji Eva Calor - piecyk KARINA o mocy 9 kW z nadmuchem i aż 25-cio kg zbiornikiem na pellet. Techniczne jest bliźniaczą wersją absolutnego bestsellerów takich jak RITA, GIADA, POLY czy KAREN, natomiast projektanci zatroszczyli się o design urządzenia, który idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Nowością jest także większy zbiornik na paliwo - piecyk KARINA posiada aż 25kg zbiornik na pellet, dzięki czemu urządzenie może działać nawet przez 45h bez przerwy bez konieczności dosypywania paliwa.


Moc piecyka KARINA to aż 9 kW. Wyposażona jest w nadmuch gorącego powietrza, dzięki czemu pomieszczenie w niedługim czasie nagrzewa się do optymalnej temperatury. Palenisko wykonane ze stali INOX, zintegrowany termostat i programator tygodniowy - to wszystko w połączeniu z tylnym odprowadzeniem spalin czyni piecyk KARINA świetnym rozwiązaniem do ogrzania domu, biura czy domku na działce. 

Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90m2. Piecyk wyposażony w czujnik temperatury otoczenia, elektryczną rozpalarkę, automatyczny podajnik i sterownik pozwalający na automatyczną pracę - w zależności od zadanej temperatury pomieszczenia piecyk wygasza się i rozpala automatycznie w zależności od potrzeby. Wbudowany programator (tygodniowy) pozwala na zaprogramowanie cykli pracy urządzenia.

 

Galeria