Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Piecyk Nella 9 kW SLIM z DGP Premium

NELLA 9 kW Slim z DGP Premium

2 niezależne wentylatory - nadmuch do przodu + nadmuch do 2 kanałó DGP


Cena katalogowa: 9 895,54 zł

Cena promocyjna: 6 690 zł

 

Piecyk na pellet typu Slim - NELLA 9 kW  DGP Premium - to nowość 2022 z kolekcji Eva Calor.

Nella to powstała na bazie dobrze znanych już konstrucji 9 kW z DGP,  takich jak Marisa czy Irma.

Włoski producent Eva Calor znowu proponuje piecyki idealny dla zwolenników piecyków w wersji slim - o zmniejszonej głębokości i większej szerokości. To idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których możemy sobie pozwolić jedynie na piec typu slim, a nie chcemy rezygnować z funkcjonalności. Nella to tylko 40 cm głębokości, 77 cm szerokości i 91 cm wysokości. To bardzo dobrze zaprojektowana, kompaktowa i nowoczesna propozycja pozwalająca zaoszczędzić trochę przestrzeni w Twoim wnętrzu.

Dodatkowo Nella oferuje możliwość tylnego lub górnego wyprowadzenia spalin. Wbudowany zbiornik na pellet o pojemności 15 kg to nawet do 20 godzin bez konieczności dosypywania pelletu, co oczywiście można zrobić, również w trakcie pracy urządzenia bez konieczności wygaszania. 

DGP Premium

NELLA to piec na pellet, który wydajnie ogrzeje przynajmniej dwa pomieszczenia, dzięki 2 niezależnym wentylatorom nadmuchowym. Pierwszy - nadmuch do pomieszczenia, w którym stoi piecyk. Drugi wentylator służy do rozprowadzenia ciepła do drugiego pomieszczenia odległego nawet o kilka metrów. W pewnych, określonych przypadkach można nawet rozdzielić to powietrze nawet do dwóch pomieszczeń (zawsze zapytaj fachowca czy w Twoim konkretnym przypadku to możliwe!).

Piec wyposażono w dodatkowy systm mechanicznego rozdziału powietrza za pomocą zasuwy na dwa kanały DGP.

Nella posiada sterownik z funkcją termostatu - wbudowany czujnik temperatury po włączeniu funkcji Stand-by ( ECO MODE, pozwala na automatyczne wygaszanie i ponowne samoczynne rozpalanie piecyka w zależności od nastawionej temperatury co znaczocą wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji. Ponadto można zaprogramować na cały tydzień zakresy czasu pracy - godziny w których piecyk będzie pracował. Producent przewidział również możliwość podłączenia modułu Wifi i zarządzania piecykiem z poziomu aplikacji w urządzeniach mobilnych - jest to opcjonalne (dodatkowe) wyposażenie.

NELLA to stalowa konstukcja z obudową dostępną w trzech wariantach kolorystycznych. Posiada stalową komorę spalania, wyjmowany popielnik i palenisko ze stali INOX. Została zaprojektowana tak, że jest łatwa w czyszczeniu, wydajna i ekonomiczna. To kolejna bestsellerowa propozycja w kolekcji Eva Calor służąca do jednoczesnego ogrzewania 2 pomieszczeń, tym razem w wersji SLIM.

 

Galeria