Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

ZELDA 9 kW - nowoczesny i mądry design

Cena katalogowa: 12 469,65 zł

Cena promocyjna: 9 290 zł

System przepływu powietrza przez drzwi piecyka i dolnego nadmuchu gorącego powietrza zwiększający szybkość rozchodzenia się ciepła w Twoim wnętrzu, sprawiając, że od razu czujesz przytulne ciepło.

ZELDA to idealny przykład połączenia nowoczesnej technologii, efektywności i unikalnego modernistycznego designu.

Piecyk ZELDA nie bez powodu nawiązuje stylistyką do SMARTPHONE'ów. Jest, zgodnie z ideą projektantów tak jak smartphone'y nowoczesny, piękny i funkcjonalny. Dodatkowo cechuje go duża sprawność, moc 9 kW oraz piękna wizja ognia.

Jak wszystkie piecyki Eva Calor jest w pełni automatycznym urządzeniem kominkowym na pellet. Zaira jest wyposażona w 15 kg zasobnik na pellet co czyni ją autonomiczną nawet przez 18 godzin, a moc 13 kW pozwala ogrzać wnętrz o powierzchni nawet 120m2.

Każdy piecyk Eva Calor wyposażony jest w wentylator o wysokim sprężu wydmuchujący spaliny i na zasadzie podciśnienia zasysający powietrze do komory spalania. Powietrze do spalania może być oczywiście doprowadzone z zewnątrz, ale jeśli nie ma takiej możliwości może również pobierać powietrze z pomieszczenia.Zaletą piecyka ZELDA jest wysoka moc i efektywność z jaką swoją moc grzewczą 9 kW przekazuje do pomieszczenia. Dzięki systemowi ADSD gorące powietrze jest wydmuchiwane przez otwór nadmuchowy w dolnej części drzwi co powoduje efekt szybkiego odczucia ciepła i lepszej jego konwekcji w pomieszczeniu.

System ASDS stworzony dla osiągnięcia idealnej konwekcji, rozdziela nadmuch gorącego powietrza w proporcjach 90% dolny nadmuch i 10% górny.

Opcjonalnie można wyposażyć piecyk w pilot zdalnego sterowania i moduł GPRS do sterowania z urządzeń mobilnych.

Galeria