Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Lucilla 9kW 

Elegancja w stylu retro 


Cena katalogowa 8 466,14,-

Cena promocyjna 7 490 zł

 


Image

Lucilla to piękny piecyk na pellet o mocy 9kW. Jej elegancka, nieco w stylu retro obudowa zostałą ozdobiona charakterystycznymi wyciętymi ornamentami, pod którymi, dla wzmocnienia efektu umieszczono panele w innym kolorze. 

Dostępne są trzy kolory tła zdobionych paneli.

Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90m2.

Kolejnym atutem Lucilli jest możliwość tylnego lub górnego odprowadzenia spalin. Częstym przypadkiem jest podpięcie piecyka do komina na pewnej wysokości, a możliwość wyprowadzenia spalin do góry z piecyka pozwoli na dosunięcie go do ściany.

Lucilla posiada zasyp 13,5kg co daje autonomiczność do niemalże 24h.

Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Piecyk Lucilla można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania, moduł kontroli zdalnej GPRS lub moduł Wifi.

 

Galeria