Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

Adele 9kW - Idealny piecyk do twojego wnętrza

 

Cena katalogowa: 15 295,44 zł

Cena promocyjna: 10 990 zł

 

ADELE to piękny piecyk na pellet o mocy 9kW. Jego obudowa została wykonana z recznie obrabianej włoskiej ceramiki Majolica. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90m2.

Kolejnym atutem ADELE jest możliwość tylnego odprowadzenia spalin. Dzięki temu istnieje możliwość dosunięcia go do ściany i "ukrycia" komina.

Adele posiada zasyp 18,5kg co daje autonomiczność do niemalże 30h. 

Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Piecyk ADELE podobnie jak inne piecyki Eva Calor można doposażyć w pilot zadalnego sterowania i moduł GPRS do sterowania z urządzeń mobilnych.

 

Galeria