Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

POLY - New Rita 9kW - modny, minimalistyczny design

 

Cena katalogowa 7 045,76,-

Cena promocyjna 5 290,- 


RITA NEW 2019 to nowa, ulepszona wersja dobrze znanego, wieloletniego bestsellera firmy Eva Calor - piecyka RITA. RITA NEW 2019, która została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, ma bardziej designerski kształt od swojej poprzedniczki. Moc urządzenia to 9kW. Szybka konwekcja jest możliwa dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuchu ciepłego powietrza. Piecyk znakomicie radzi sobie z ogrzaniem powietrza w pomieszczeniach nawet do 90m2. 

Kolejnym atutem RITY NEW 2019 jest możliwość tylnego lub górnego odprowadzenia spalin. Daje to także większe możliwości montażowe. Częstym przypadkiem jest podpięcie piecyka do komina na pewnej wysokości, a opcja górnego wyprowadzenia spalin pozwoli dosuniąć urządzenie do ściany. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie także zaoszczędzić miejsce.

RITA NEW 2019 posiada zasyp 13,5kg co daje autonomiczność do niemalże 24h pracy piecyka bez konieczności dokładania pelletu.

Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Dostępne kolory: czerwony, czarny, biały. Dopasuj swój piecyk do wnętrza i ciesz się ciepłem i żywym ogniem już teraz!

Galeria