Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Podobne produkty

ALINA 9kW - piękna ceramika w przystępnej cenie

 

Cena katalogowa: 13 598,72 zł

Cena Promocyjna: 9 990 zł


ImageALINA to piękny piecyk na pellet o mocy 9 kW. Jego obudowa została wykonana z ręcznie obrabianej włoskiej ceramiki Majolica. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90m2.

ImageKolejnym atutem ALINY jest możliwość tylnego lub górnego odprowadzenia spalin. Dzięki temu istnieje możliwość dosunięcia go do ściany.

ALINA posiada zasyp 13,5kg co daje autonomiczność do niemalże 30h. Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Piecyk można wyposażyć dodatkowo w pilot zdalnego sterowania. Dostępny jest także moduł GPRS do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.

 

 

 

Galeria