Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

Giada 9 kW z nadmuchem

 

Cena detaliczna: 7 208 zł

Cena promocyjna: 5 390 zł

 

GIADA jest elegancką i nowoczesną propozycją piecyka na pellet do ogrzania pomieszczenia nawet do 90 m2

Ten funkcjonalny piec na pellet o mocy 9 kW z nadmuchem gorącego powietrza perfekcyjnie wpasuje się w każde wnętrze i wypełni go pożądanym ciepłem.

Giada dostępna jest w 3 kolorach - czarnym, białym lub czerwonym

Niebanalna, nowoczesna stylistyka, połączenie białego, czarnego lub czerwonego frontu lekko zaokrągloną obudowy i jej czarnych boków nadają piecykowi lekkości i stylu.

Duży zasobnik pelletu - 13,5kg - pozwala na ciągłą pracę urządzenia nawet do 23h. Wbudowany popielnik, palenisko ze stali INOX, zintegrowany z czujnikiem temperatury pomieszczenia termostat i programator tygodniowy czyni GIADĘ jedną z najciekawszych propozycji na rynku.
Co więcej, możliwość tylnego lub górnego odprowadzenia spalin o średnicy 80 mm pozwala na dostawienie piecyka bardzo blisko ściany.

Wbudowany wentylator nadmuchowy pozwala na szybką wymianę ogrzewanego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 90m2. Piecyk wyposażony w czujnik temperatury otoczenia, elektryczną rozpalarkę, automatyczny podajnik i sterownik utrzymywanie stałej, zadanej temperatury pomieszczenia - piecyk wygasza się i rozpala automatycznie w zależności od potrzeby. Wbudowany programator (tygodniowy) pozwala na zaprogramowanie cykli pracy urządzenia.

Wszystkie piecyki Eva Calor posiadją dwa tryby pracy: MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie piecyk może pracować z dowolną mocą aż do osiągnięcia żądanej temperatury, po jej osiągnięciu zmniejsza moc do minimalnej i pracuje dalej z tą mocą. Jeśli aktywujemy funkcję Stand-by piecyk odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury automatycznie.

Drugi tryb to CHRONO - tryb programowania tygodniowego, w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury (tryb Stand-by aktywny) w określonych harmonogramem czasowym godzinach.

Najważniejsze cechy piecyka GIADA:

Modulowana moc grzewcza: 2,8-8,8kW
Sprawność: ≈90%
Automatyczne rozpalanie
Funkcja Stand-by
Wbudowany termostat
Programator tygodniowy
Kubatura pomieszczeń do ogrzania: do 200m3
Pojemność zbiornika na pellet: 13,5kg
Zużycie pelletu: od 0,6 do 1,8 kg/h
Autonomia czasu pracy (czas pracy na 1 pełnym zbiorniku): do 23 godzin
Stalowa komora spalania i palenisko ze stali inox
Wbudowany popielnik
Wylot spalin: tylny lub górny
Dolot powietrza pierwotnego: Tak
Powietrze wtórne (system CZYSTA SZYBA): Tak
Wymiary (cm) szer. x głęb. x wys.: 43,5 x 50,5 x 92,7
Waga: 59,7kg

OPCJONALNE wyposażenie dodatkowe:
Pilot zdalnego sterowania
Moduł Wifi
Płyta ochronna na podłogę

Galeria