Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

SOFIA 9 KW - nowoczesna elegancja

Cena katalogowa: 13 542,58 zł

CENA PROMOCYJNA: 9 990 zł 


Sofia to model piecyka z nadmuchem w eleganckiej, nowoczesnej formieObudowa, występująca w 3 wariantach kolorystycznych (biały, bordo, brąz) wykonana została z przepięknej Majoliki, czyli włoskiej ceramiki, która jak Passe-partout okala płomień zamknięty z pięknymi drzwiami z giętego szkła. Lekkie krągłości ceramicznych paneli dodają modelowi Sofia delikatnego charakteru. Ekskluzywny lecz niepretensjonalny kształt Sofii może stanowić ozdobę wnętrz zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych.

Sofia ma możliwość wyboru między górnym i tylnym wylotem spalin, co daje większe możliwości instalacyjne i pozwala zaoszczędzić miejsce. Piecyk posiada 5 poziomów mocy operacyjnej, by odpowiednio dobrac moc grzania w zależności od potrzeby. Dodatkowy komfort termiczny zapewnia wbudowany termostat.

Model Sofia tak, jak wszystkie piecyki Eva Calor, może pracować na jednym z dwóch trybów pracy. Albo w trybie MANUAL - piecyk uzyskuje i utrzymuje wcześniej zadaną (ustaloną) temperaturę w pomieszczeniu, jest ona mierzona za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. Urządzenie automatycznie włącza się i wyłącza dostosowując się do temperatury. Drugi tryb to tryb CHRONO - w tym wypadku mamy do czynienia z programowaniem tygodniowym - ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego. Wbudowany czujnik temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury, zgodnie z harmonogramem.

Panel sterowania piecyka jest łatwy w obsłudze, menu dostępne w 6 językach. Stalowa komora spalania, palenisko ze stali nierdzewnej to gwarancja trwałości urządzenia, natomiast wysuwany popielnik ułatwia proces czyszczenia. Zbiornik na pellet ma pojemność 13,5 kg, co pozwala na długotrwałą pracę urządzenia bez konieczności dokładania pelletu (nawet do 20 godzin).

Piecyk można wyposażyć dodatkowo w pilot zdalnego sterowania. Dostępny jest także moduł GPRS do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych czy podstawa ochronna (platforma) pod piecyk.

    

Galeria