Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

DIVA 9,5 kW - Idealne rozwiązanie do sypialni czy domu z rekuperacją

ZAMKNIĘTA KOMORA SPALANIA

Możliwość dystrybucji powietrza do drugiego pomieszczenia

Cena: 17 241,-

Cena promocyjna: 12 690,-

Diva to 9 kW piecyk serii SLIM o grubości jedynie 25cm. Wyróżnia się bardzo estetyczną stalową, lakierowaną w trzech kolorach obudową o miękkich liniach i dużych, eleganckich, całkowicie przeszklonych drzwiach. Jego największą zaletą jest hermetycznie zamknięta komora spalania i dodatkowo uszczelniony zasyp peletu. Wszystko to po to aby można ją było zamontować chociażby w sypialni. Wszędzie tam gdzie nie można zabierać powietrza do spalania z pomieszczenia - DIVA to idealne rozwiązanie. Moc 9,5 kW pozwoli również sprostać zapotrzebowaniu na ciepło w nowoczesnych budynkach energooszczędnych lub pasywnych, wyposażonych w wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Piecyk DIVA jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania z czujnikiem temperatury i
dzięki niemu można dokładnie regulować temperaturę ustawiając jeden z 10-ciu stopni mocy.

Dodatkowo wydajność poprawia system DFCS.

Opcjonalny zestaw do montażu na ścianie pozwala na większe możliwości montażowe a także podnosi walory estetyczne piecyka i wnętrza, w którym się znajduje. Największą zaletą piecyka DIVA jest jej kompaktowa obudowa która zajmuje jedynie 25 cm miejsca przy ścianie. Jej estetyczna, minimalistyczna stalowa lakierowana w trzech kolorach obudowa w połączeniu z dużą wizją ognia zapewni wspaniałe doznania estetyczne za rozsądną cenę.

DIVA oprócz niewielkiej głębokości oferuje również możliwość tylnego lub bocznego wyrzutu spalin, co dodatkowo zwiększa możliwości montażowe piecyka i czyni go idealnym rozwiązaniem do wąskich lub mało ustawnych pomieszczeń takich jak korytarze, biura, zakłady usługowe lub poczekalnie.

Ponadto w piecyku DIVA oferuje możliwość ogrzewania drugiego pomieszczenia przez ścianę, na której zamontowano piecyk. Opcjonalny zestaw do dystrybucji gorącego powietrza pozwala na ogrzanie dodatkowo pomieszczenia przyległego o powierzchni ok. 25m2.

Moc 9,5 kW oraz 13,5kg zasyp pelletu pozwalają ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 70m2 oraz na autonomiczną pracę nawet do 20 godzin. Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL z funkcją STANDBY - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

 

 

Galeria