Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

INES 15 kW - duża moc, DGP PREMIUM w pięknej obudowie


Cena katalogowa: 17 422,58 zł

Cena promocyjna: 12 890 zł

Wielka moc i elegancki styl w dobrej cenie - tak można w skrócie określić model INES

INES to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dużej mocy, aby zagrzać dwa duże pomieszczenia o łącznej kubaturze nawet 320m3. Stalowa, lakierowana obudowa INES przywodzi na myśl kafle ceramiczne, jednak dzięki temu jest tańsza od ceramiki. Włoscy styliści po raz kolejny udowodnili swoją kreatywność i zmysł estetyczny projektując INES. Uzupełnieniem stylistycznej doskonałości są niewątpliwie duże w pełni przeszklone drzwiczki nadające INES ekskluzywności.

Oprócz walorów estetycznych INES to jedno z najmocniejszych urządzeń z nadmuchem i wbudowanym króćcem do dystrybucji gorącego powietrza.

Dodatkowym atutem jest możliwość tylnego lub górnego wyprowadzenia spalin co niewątpliwie zwiększa możliwości montażowe.Do wyboru w zależności od upodobań są dwa kolory obudowy - piękna i czysta biel oraz bordo. Oba kolory są niezwykle szykowne i idealnie podkreślają stylistykę wnętrza.

Dysponuje mocą aż 15kW, dwoma wentylatorami, których praca jest niezależna i wbudowanym króćcem do dystrybucji gorącego powietrza - DGP PREMIUM.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można ogrzewać dwa pomieszczenia, to w którym umieszczony jest piecyk i to które jest od niego odległe nawet o 5m.

Zasyp 22kg wystarczyć może nawet na 20 godzin ciągłej pracy, co przy mocy 15kW jest bardzo dobrym rezultatem.

INES można wyposażyć w pilot zdalnego sterowania oraz moduł GPRS do sterowania z urządzeń mobilnych.

 

 

Galeria