Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

GEMMA 15 KW - tradycja w nowoczesnym wydaniu, duża moc 


Cena katalogowa: 15 176,92 zł

CENA PROMOCYJNA: 11 290 zł

 

Gemma to piecyk na pellet, który może ogrzać kilka pomieszczeń. Posiada nadmuch oraz system do dystrybucji gorącego powietrza - podwójny wentylator PREMIUM, dzięki czemu ogrzewana kubatura to aż 320 m3.

Elegancka obudowa ozdobi każde wnętrze. Wykonana ze stali lakierowanej, posiada oryginalne zdobienia, nadające niezwykłego charakteru urządzeniu. Możecie być Państwo pewni, że urządzenie to zostanie zauważone i zapamiętane przez każdego, kto zagości w domu. Jednak Gemma to nie tylko oryginalna w swym stylu obudowa, ale także jedno z najmocniejszych urządzeń z nadmuchem i wbudowanym króćcem do dystrybucji gorącego powietrza. 

Model Gemma posiada tylny wylot spalin, ma moc aż 15kW. Dysponuje dwoma wentylatorami, które mogą pracować niezależnie od siebie, posiada także wbudowany króciec do dystrybucji gorącego powietrza - DGP PREMIUM.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można ogrzewać dwa pomieszczenia, to w którym umieszczony jest piecyk i drugie, oddalone od niego nawet o 5m.

Zasyp 22kg wystarczy nawet na 20 godzin ciągłej pracy piecyka (bez dosypywania pelletu), co przy mocy 15kW jest bardzo dobrym rezultatem.

Urządzenie można wyposażyć w pilot zdalnego sterowania oraz moduł GPRS do sterowania z urządzeń mobilnych. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia podstawy ochronnej - platformy - pod urządzenie.

   

Piecyk może pracować na jednej z 5 mocy roboczych, dzięki czemu istnieje możliwość dobrania odpowiedniej mocy w zależności od potrzeby ogrzania pomieszczenia, bez konieczności jego przegrzania. Gemma ma żeliwną komorę spalania, co daje gwarancję trwałości na długie lata. Komfort czyszczenia daje wysuwany popielnik.

Gemma posiada termostat bezpieczeństwa, czyli zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem. Ponadto ma 2 tryby pracy: MANUAL - dzięki któremu możemy uzyskać i utrzymywać temperaturę w pomieszczeniu. Mierzona jest ona za pomocą wbudowanego czujnika temperatury - urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury. Drugi tryb to CHRONO, czyli tryb programowania tygodniowego. W tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i urządzenie automatycznie uruchamia się i wyłącza, zgodnie z programem.

Galeria