Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

Piecyk Letizia 15 kW z DGP 3 went

Letizia 15 kW z DGP Premium 3 wentylatory

Nowoczesny styl, piękny wygląd i wyjątkowe możliwości grzewcze

Cena katalogowa: 18 200 zł

Cena promocyjna: 12 990 zł


Nowość 2022 - Letizia - to ewolucja dobrze znanego, bestsellerowego modelu NIA 15 kW, pieca na pellet oferującego możliwość równoczesnego ogrzewania 3 pomieszczeń.

Letizia to propozycja dla wszystkich, którzy oprócz wyjątkowej funkcjonalności, stawiają na wyjątkowe włoskie wzornictwo. Obudowa pieca wykonana jest ze stali lakierowanej w trzech modnych kolorach - matowy Corten, satynowa czerwień lub czerń. Kolory te doskonale współgrają z drzwiami z giętego szkła z czarnym dekorem. Letizia to doskonałe połączenie stylu, mocy grzewczej i możliwości rozprowadzenia ciepła w Twoim wnętrzu.
Oprócz nadmuchu do pomieszczenia, w którym zainstalowany jest piec, dzięki dystrybucji gorącego powietrza poprzez 2 niezależne wentylatory kanałowe można ogrzewać 3, a nawet w szczególnych przypadkach nawet 5 pomieszczeń o łącznej kubaturze nawet 320 m3.
Dwa niezależne wentylatory (znajdujące się z tyłu) zadbają o równomierne nagrzewanie obu, nawet odizolowanych od siebie pomieszczeń, w sposób skuteczny i kontrolowany. W dodatku nie musimy się martwić o większe koszty eksploatacji. Dodatkowe wentylatory to zwiększenie skuteczności i wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu kosztów ogrzewania na niezmienionym poziomie, jak w przypadku innych modeli tej mocy.


Niezależnie od mocy pieca i przedniego nadmuchu oba wentylatory kanałowe można niezależnie regulować w skali od 0 do 5 lub ustawić w trybie Auto - wtedy działają z tą samą mocą co wentylator przedni. Można je również całkowicie wyłączyć ustawiając ich moc na „0".

Produkty Eva Calòr posiadają dwa tryby pracy:

Tryb Manual - celem jest uzyskanie oraz utrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu, która jest mierzona za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. Funkcja Stand-by pozwala na automatyczną - samoczynne wygaszanie i rozpalanie się w zależności od ustawionej temperatury. Lub po wyłączeniu Stand-by piec po osiągnięciu temperatury zadanej pracuje dalej na mocy minimalnej.
Tryb Chrono - to tryb programowania tygodniowego - ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury (tryb Stand-By aktywny) w określonych harmonogramem czasowym godzinach.


Dodatkowo piecyk można wyposażyć w moduł WiFi oraz pilot zdalnego sterowania.
Moduł Wifi pozwala kontrolować pracę pieca zdalnie, za pomocą aplikacji w smartfonie.
Można dzięki niej włączyć / wyłączyć zdalnie piec. Zmienić moc pieca oraz nastawy wentylatorów DGP, a także sprawdzić temperaturę w pomieszczeniu lub ustawić / zmienić ustawienia tygodniowego programatora.

 

Galeria