Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

DEBORA 15 KW - nowoczesna elegancja i duża moc 

Cena katalogowa: 15 690 zł

CENA PROMOCYJNA: 9 760 zł


Debora to piec o mocy 15 kW, czyli świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zagrzać dwa duże pomieszczenia o łącznej kubaturze nawet 320 m3. Stalowa, lakierowana obudowa Debory ma klasyczny kształt, który idealnie sprawdzi się także w nowoczesnym wnętrzu. Kolorystyka obudowy - do wyboru wariant żółty, bordowy lub czarny - daje dodatkowe możliwości ciekawej aranżacji wnętrza. Uzupełnieniem modelu są duże, przeszklone drzwiczki nadające ekskluzywnego charakteru.

Oprócz walorów estetycznych, Debora to jedno z najmocniejszych urządzeń z nadmuchem i możliwością przyłączenia systemu do dystrybucji gorącego powietrza.

Model Debora posiada tylny wylot spalin, dysponuje mocą aż 15kW, dwoma wentylatorami, których praca jest niezależna i wbudowanym króćcem do dystrybucji gorącego powietrza - DGP PREMIUM.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można ogrzewać dwa pomieszczenia, to w którym umieszczony jest piecyk i to które jest od niego odległe nawet o 5m.

Zasyp 22kg wystarczy nawet na 20 godzin ciągłej pracy piecyka, bez konieczności dokładania paliwa, co przy mocy 15kW jest świetnym rezultatem.

Model ten można wyposażyć w pilot zdalnego sterowania oraz moduł GPRS do sterowania z urządzeń mobilnych. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia podstawy ochronnej - platformy - pod urządzenie.

       

Galeria