Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

Ilaria 17,5 kW z płaszczem wodnym

Cena detaliczna: 19 393,08 zł

Cena promocyjna: 13 990 zł

Piecyk Luisa 17,5 kW od producenta Eva Calor to świetne rozwiązanie do stworzenia centralnego ogrzewania w domu oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki swojej kompaktowej obudowie i niewielkim rozmiarom można go zamontować w domach, w których nie ma dodatkowego pomieszczenia, które służyłoby jako kotłownia. Prostota i efektywność to cechy, które wyróżniają piecyk Ilaria. Niewielkich rozmiarów, efektywny piecyk na pellet z płaszczem wodnym idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.

W modelach Hydro Eva Calor zastosowała wymiennik rurowy umieszczony w komorze spalania, wykonany ze stali kortenowskiej, wyjątkowo odpornej na korozję. Pozwoliło tona osiągnięcie wyjątkowej sprawności (powyżej 91%) i znacznie wyższej trwałości wymiennika przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum czyszczenia i pielęgnacji wymiennika. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowo nieskomplikowane i bardzo szybkie czyszczenie wymiennika, od czystości którego, zależy sprawność urządzenia.Intuicyjna elektronika zapewnia łatwą obsługę urządzenia. Wbudowany termostat będzie dbał o utrzymanie zadanej temperatury w Twoim domu. Dodatkowo sterownik został wyposażony w możliwość programowania tygodniowego.

Piecyk dostępny w trzech kolorach: czerwony, czarny lub szary.

Najważniejsze cechy piecyka Illaria:

- Moc 17,5kW

- Piecyk z płaszczem wodnym

- Zbiornik na pellet o pojemności 23 kg

- Sprawność na poziomie 91%

- Wymiennik rurowy wykonany ze stali kortenowskiej

- Programator tygodniowy

Standardowo model Ilaria jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania. Dodatkowo można wyposażyć piecyk w moduł WiFi do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych (opcja dodatkowo płatna).

Galeria