Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

FRIDA 17,5 KW - piecyk z płaszczem wodnym 

STWORZONY JAKO SERCE CENTRALNEGO OGRZEWANIA W TWOIM DOMU, PRZY JEDNOCZESNEJ RADOŚCI Z WIZJI OGNIA NAWET W MAŁYCH POMIESZCZENIACH

Cena katalogowa: 21 240,20 zł

CENA PROMOCYJNA: 15 490 zł

Konstruktorzy tego modelu kierowali się mottem - prostota i efektywność. Dzięki swojemu doświadczeniu Eva Calor stworzyła piecyk FRIDA - niewielkich rozmiarów piecyk z płaszczem wodnym, zamknięty w estetyczną, nowoczesną kształtem i funkcjonalną obudowę. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, model ten wyposażono w spory zbiornik na pellet o pojemności 23kg. Dzięki temu urządzenie może pracować przez wiele godzin bez konieczności dokładania paliwa. 

Piecyk na pellet FRIDA od Eva Calor to idealne rozwiązanie do stworzenia centralnego ogrzewania w domu o kubaturze DO 350m3 oraz przygotowania wody użytkowej. Dzięki swojej kompaktowej obudowie i niewielkim rozmiarom można go zamontować w domach, w których nie ma specjalnego pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię. Sprawność powyżej 91% sprawi, że przez wiele godzin w Twoim domu będzie ciepło.

W modelach Hydro Eva Calor zastosowała wymiennik rurowy umieszczony w komorze spalania, wykonany ze stali kortenowskiej, co pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowej sprawności (powyżej 91%) i trwałości wymiennika przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum czyszczenia i pielęgnacji wymiennika. Zastosowana stal kortenowska, dzięki swoim unikalnym właściwościom, jest bardzo odporna na korozję nawet poddana działaniu spalin, co wydłuża żywotność urządzenia.

Intuicyjna elektronika z funkcją AUTO zapewnia łatwą obsługę.

Standardów model Frida jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania, a dodatkowo można wyposażyć piecyk w moduł GPRS lub WiFi do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.

Galeria