Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Podobne produkty

Piecyk Frida 13 kW + nadmuch

Frida 13kW - piecyk z płaszczem wodnym i nadmuchem

ZAGRZEJE TWÓJ DOM, POZWOLI NA RADOŚĆ Z WIZJI OGNIA NAWET W NIEWIELKIM WNĘTRZU

Cena katalogowa: 12 990,-

CENA PROMOCYJNA: 8 990,-

Prostota i efektywność to cechy, które opisują piecyk Frida. Niewielkich rozmiarów piecyk z płaszczem wodnym, posiadający estetyczną, a zarazem zgodną z nowoczesnymi trendami i funkcjonalną obudowę będzie świetnym dopełnieniem Państwa domu. Mimo niewielkich rozmiarów, piecyk wyposażony jest w spory zbiornik na paliwo (pojemność to aż 20kg). Urządzenie, dla zwiększenia efektywności, ma także mały wentylator nadmuchowy, który poprawia konwekcję gorącego powietrza i pozwala na szybsze ogrzanie pomieszczenia, w którym jest zainstalowany.

FRIDA od producenta Eva Calor to świetne rozwiązanie do stworzenia centralnego ogrzewania w domu o kubaturze do 300m3 oraz przygotowania wody użytkowej. Dzięki swojej kompaktowej obudowie i niewielkim rozmiarom można go zamontować w domach, w których nie ma dodatkowego pomieszczenia, które służyłoby jako kotłownia. Zasyp 20 kg i sprawność powyżej 91% sprawi, że przez wiele godzin w Twoim domu będzie ciepło.

W modelach Hydro Eva Calor zastosowała wymiennik rurowy umieszczony w komorze spalania, wykonany ze stali kortenowskiej, co pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowej sprawności (powyżej 91%) i trwałości wymiennika przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum czyszczenia i pielęgnacji wymiennika. Zastosowana stal kortenowska, dzięki swoim unikalnym właściwościom, jest bardzo odporna na korozję nawet poddana działaniu spalin, co wydłuża żywotność urządzenia.

Intuicyjna elektronika z funkcją AUTO zapewnia łatwą obsługę.

Standardów model Frida jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania, a dodatkowo można wyposażyć piecyk w moduł GPRS lub WiFi do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.

 

 

Galeria