Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Piecyk Frida 13 kW + nadmuch

Frida 13kW - piecyk z płaszczem wodnym i nadmuchem


ZAGRZEJE TWÓJ DOM, POZWOLI NA RADOŚĆ Z WIZJI OGNIA NAWET W NIEWIELKIM WNĘTRZU

Cena katalogowa: 19 842,90 zł

CENA PROMOCYJNA: 14 590 zł

Prostota i efektywność to cechy, które opisują piecyk Frida.

Niewielkich rozmiarów piecyk z płaszczem wodnym, posiadający estetyczną, a zarazem zgodną z nowoczesnymi trendami i funkcjonalną obudowę będzie świetnym dopełnieniem Państwa domu. Mimo niewielkich rozmiarów, piecyk wyposażony jest w spory zbiornik na paliwo (pojemność to aż 25kg). Urządzenie, dla zwiększenia efektywności, ma także cichy wentylator nadmuchowy, który poprawia konwekcję gorącego powietrza i pozwala na szybsze ogrzanie pomieszczenia, w którym jest zainstalowany. Użytkownik może w dowolnej chwili właczyć lub wyłaczyć wentylator.

FRIDA od producenta Eva Calor to świetne rozwiązanie do stworzenia centralnego ogrzewania w domu o kubaturze do 300m3 oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki swojej kompaktowej obudowie i niewielkim rozmiarom można go zamontować w domach, w których nie ma dodatkowego pomieszczenia, które służyłoby jako kotłownia. Zasyp 25 kg i sprawność powyżej 91% sprawi, że przez wiele godzin w Twoim domu będzie ciepło.

W modelach Hydro Eva Calor zastosowała wymiennik rurowy umieszczony w komorze spalania, wykonany ze stali kortenowskiej, co pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowej sprawności (powyżej 91%) i trwałości wymiennika przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum czyszczenia i pielęgnacji wymiennika. Zastosowana stal kortenowska, dzięki swoim unikalnym właściwościom, jest bardzo odporna na korozję nawet poddana działaniu spalin, co wydłuża żywotność urządzenia.

Intuicyjna sterownik z możliwością wyboru poziomu mocy w skali 1 - 5 zapewnia łatwą obsługę. Funkcja Auto Stop i wbudowany termostat pozwalają na utrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu - w zależności od potrzeb może się automatycznie odpalać i wygaszać tak by utrzymywać stała temperaturę otoczenia. Piecyk posiada również możliwość programowania tygodniowego cykli pracy. 

Standardowo model Frida jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

Dodatkowo (opcjonalnie) można wyposażyć piecyk w moduł WiFi do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.

 

 

Galeria