Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

CECILIA 11 KW - eleganckie rozwiązanie do salonu lub eleganckiego biura 


Cena katalogowa: 14 085,90 zł

CENA PROMOCYJNA: 9 553,80 zł

Elegancka CECILIA to klasyczny model piecyka z serii SLIM, czyli urządzeń o zmniejszonej głębokości. Idealny zarówno do mieszkania/domu, jak i przestrzeni biurowej. Stylowa obudowa wykończona jest włoską ceramiką, co nadaje bardziej ekskluzywnego charakteru. Dostępna jest w klasycznych wariantach kolorystycznych (białym lub czerwonym). Szklane drzwi, przez które dostępna jest wizja żywego ognia, występują w kolorze czarnym. Żeliwne palenisko i komora spalania sprawią, że piec będzie służył przez długie lata.

Wybór mocy z 5 dostępnych poziomów umożliwia dopasowanie mocy do zapotrzebowania na ogrzanie powierzchni i, dzięki temu, na maksymalny komfort termiczny (unikniemy bowiem przegrzania wnętrza). Górny lub tylny wylot spalin daje więcej opcji instalacji, co zwiększa także możliwości aranżacyjne wnętrza, czyniąc model Cecilia idealnym rozwiązaniem do wąskich pomieszczeń. CECILIA posiada hermetycznie zamkniętą komorę spalania, przez co proces ogrzewania staje się jeszcze bardziej efektywny.

Urządzenie wyposażone jest także w wysuwany popielnik, co ułatwia czyszczenie. Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego termostatu. Moc 11 kW, ogrzewana kubatura to aż 140-200 m3, sprawność 87%.13,5kg zasyp pelletu pozwala ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 70m2 i na autonomiczną pracę nawet do 20 godzin (bez konieczności dosypywania pelletu).

Opcjonalny zestaw do montażu na ścianie (uchwyt) pozwala na większe możliwości montażowe oraz wpływa na estetykę wnętrza, w którym piecyk się znajduje.

Największą zaletą piecyka CECILIA jest kompaktowa obudowa która zajmuje jedynie 26 cm miejsca przy ścianie. Panele szklane na froncie obudowy w połączeniu z dużą wizją ognia dodają piecykowi eleganckiego charakteru.

Opcjonalny zestaw do dystrybucji gorącego powietrza pozwala na ogrzanie dodatkowo pomieszczenia przyległego o powierzchni ok. 25m2.

Cecilia, tak jak inne piecyki Eva Calor, posiadają dwa tryby pracy. Pierwszy z nich to tryb MANUAL - w tym przypadku celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego. Urządzenie automatycznie działa zgodnie z ustawionym planem.

Dodatkowo każdy piecyk można wyposażyć w pilot zdalnego sterowania oraz moduł WI-FI. Istnieje także możliwość dokupienia podstawy (platformy) pod piecyk, co wzbogaci wizualnie urządzenie.

    

Galeria