Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

SERENA 8kW Hermetic

Ciepło gdzie tylko chcesz


Cena katalogowa: 16 193,-

Cena promocyjna: 11 990,-

Serena to niewielkich rozmiarów piecyk na pellet z nadmuchem z hermetycznie zamkniętą komorą spalania.

Rozwiązanie gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, nie zużywa tak niezbędnego do życia tlenu z pomieszczenia w którym jest zamontowane, a także znacząco poprawia to wydajność cieplną - nie spala już wcześniej wyprodukowanego ciepłego powietrza do spalania.

Niewielkie rozmiary Sereny - głębokość tylko 28 cm, tylny lub boczny wylot spalin, zamknięta komora spalania - to wszystko czyni ten piecyk idealnym do zamontowania w sypialni, jednopokojowym mieszkaniu czy nawet w łazience.

Pomimo swoich niewielkich wymiarów Serena oferuje zbiornik na pellet, który jest w stanie pomieścić 13,5kg paliwa, co pozwala na efektywną pracę na mocy minimalnej nawet przez 24 godziny bez konieczności ponownego zasypywania. Automatyka pozwala na pracę w oparciu o czujnik temperatury tak, aby w razie potrzeby automatycznie się rozpalał i, po uzyskaniu zadanej temperatury, wygaszał się samoczynnie. Automatyka posiada również 5-cio stopniowy system regulacji mocy a także tygodniowy programator. Piecyk można również sterować za pomocą pilota zdalnego strowanie dołączanego do piecyka w standardzie.

Opcjonalnie można sterować piecyk za pomocą modułu Wifi.

Galeria