Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

SONIA 9 KW - niebanalny minimalizm z charakterem

Cena katalogowa: 9 190 zł

CENA PROMOCYJNA: 5 890  zł

Sonia to piecyk z nadmuchem w minimalistycznej, a zarazem klasycznej formie. Obudowa została wykonana ze stali lakierowanej w 3 wariantach kolorystycznych (żółtym, bordowym, czarnym). Panel przedni obudowy piecyka jest nieco zaokrąglony co dodaje uroku i charakteru tej prostej, lecz niebanalnej formie. Tylny lub górny wylot spalin zwiększa możliwości montażowe i aranżacyjne wnętrza, co więcej - pozwala zaoszczędzić miejsce poprzez dosunięcie piecyka do ściany. 

Urządzenie ma 5 poziomów mocy operacyjnej, którą dobiera się w zależności od potrzeby zagrzania pomieszczenia. Wbudowany wentylator nadmuchowy przyspiesza osiągnięcie komfortowej temperatury w pomieszczeniu. Sonia posiada intuicyjny, łatwy w obsłudze panel sterowania, wyświetlacz z menu w 6 językach, wysuwany popielnik, termostat bezpieczeństwa i możliwość programowania tygodniowego charmonogramu czasu pracy.

Zbiornik na pellet o pojemności 13,5kg pozwala na pracę ponad 20 godzin bez konieczności dokładania paliwa. SONIA, jak wszystkie piecyki Eva Calor, jest wyposażona w dwa tryby pracy.

Tryb MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej wcześniej temperatury, jaką chcemy uzyskać w pomieszczeniu.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie także urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury, zgodnie z ustalonym planem.

Piecyk można wyposażyć dodatkowo w pilot zdalnego sterowania. Dostępny jest także moduł GPRS do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.

   

Galeria