Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Noa 9 kW z nadmuchem

Estetyczne wykonanie i niewielkie rozmiary - nadmuch do przodu, tylny/górny wylot spalin

 

Cena katalogowa: 7 055,81 zł

Cena promocyjna: 4 890 zł


Noa 5 kW to bardzo ładny, niewielkich rozmiarów piecyk na pellet z nadmuchem, idealny do ogrzewania jednego pomieszczenia o kubaturze do 180 m3. To propozycja dla wymagających Klientów, którzy lubią oryginalny styl. Kompaktowe, a zarazem eleganckie urządzenie wpasuje się świetnie do nowoczesnych wnętrz. obudowa została wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej. Dostępne warianty kolorystyczne (biały i czerowony) umożliwiają lepsze dopasowanie urządzenia do wystroju. Przednie drzwi z dość dużą szybką jak na tą wielkość urządzenia, eksponują wizję żywego ognia.

Piecyk posiada łatwy w obsłudze dla użytkownika panel sterowania. Istnieje możliwość dostosowania mocy pracy urządzenia do wielkości pomieszczenia (oraz zapotrzebowania na ciepło), piecyk posiada bowiem 5 mocy roboczych. Wpływa to na podniesienie komfortu cieplnego w Państwa domu/mieszkaniu. Wylot spalin w tym modelu jest umieszczony z tyłu urządzenia, ale konstrukcja obudowy umożliwia również górne wyprowadzenie spalin.

Noa posiada termostat bezpieczeństwa, a także dwa tryby pracy. MANUAL - w tym trybie celem jest uzyskanie i utrzymywanie zadanej temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od ustalonej temperatury. Drugi tryb CHRONO - to tryb, w którym ustala się w sterowniku tygodniowy harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego pracy urządzenia. Dzięki temu można cieszyć się pełną automatyką pracy i funkcjonalnością piecyka.

 

Galeria