Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

MARA 14,5kW DGP PREMIUM

Płomień, kamień i stal - trójca z klasą

Cena: od 14 790,- w zależności od rodzaju kamiennego wykończenia

Cena promocyjna: od 11 659,-  w zależności od rodzaju kamiennego wykończenia

MARA została stworzona z myślą o ogrzewaniu dużych pomieszczeń. DGP PREMIUM - Dzięki dwóm niezależnym wentylatorom można z łatwością doprowadzić gorące powietrze do pomieszczenia odległego nawet 5m od piecyka. Duża moc 14.5kW, wysoka sprawność urządzenia dochodząca do 90%oraz duża wydajność wentylatorów pozwalają na skuteczne i szybkie ogrzanie pomieszczeń o łącznej kubaturze 320m3. Wbudowany zbiornik na pellet o pojemności 32kg zapewnia nawet do 30 godzin ciągłej pracy.

Eva Calor rozwijając stylistykę piecyków, dzięki połączeniu stali i kamienia naturalnego, znalazła sposób by MARA mogła wpisać się w dowolne nowoczesne lub klasyczne wnętrze. Swoją niezwykłą stylistykę Mara zawdzięcza przede wszystkim naturalnemu kamieniowi w trzech wersjach serpentino, ardesia i wapień drapany. Kamienna rama okala wizję ognia zamkniętą za w pełni przeszklonymi drzwiczkami piecyka. To połączenie czyni piecyk MARA niezwykle eleganckim i ekskluzywnym.

Piecyk Mara jak wszystkie urządzenia Eva Calor jest wyposażony w sterownik z programatorem tygodniowym, funkcję stand-by pozwalającą na wyłączenie się piecyka po osiągnięciu zadanej temperatury w pomieszczeniu, a gdy temperatura spadnie, na ponowne samoczynne rozpalenie.

Dodatkowo można wyposażyć MARĘ w pilot zdalnego sterowania i/lub moduł GPRS do sterowania z urządzeń mobilnych.

 

Galeria