Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

LINDA 13 KW - mix efektywności i stylu

Cena katalogowa: 11 590 zł

CENA PROMOCYJNA: 7 290 zł

LINDA to wspaniały automatyczny piecyk na pellet z nadmuchem o mocy grzewczej 13 kW, który sprawdzi się nawet w pomieszczeniu o kubaturze do 300 m3. Prostota i minimalizm podkreślony przez lekko wygięty panel frontowy i drzwi piecyka sprawia, że LINDA doskonale wpisze się w nowoczesne wnętrze. Stalowa obudowa lakierowana na czarno i panel przedni lakierowany w trzech wariantach kolorystycznych sprawi, że piecyk stanie się ciekawym akcentem stylistycznym dla Twojego wnętrza. Możliwe wersje przedniego panelu to żółty, bordowy i czarny. 

Linda oprócz ciekawego kształu oferuje również wysoką efektywność, łatwą obsługę i dwie możliwości montażu - tylny lub górny wylot spalin.

Żeliwna komora spalania, stalowe palenisko, wysuwany popielnik, intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterowania, 5 poziomów mocy operacyjnej, wbudowany termostat i programator tygodniowy - to podstawowe walory użytkowe piecyka Linda. Zbiornik na pellet o pojemności 15 kg pozwala na pracę przez 18 godzin, w trakcie których użytkownik nie musi martwić się o dokładanie paliwa. 

Automatyka piecyka, efektywny nadmuch i duża moc piecyka Linda pozwolą na szybkie osiągniecie komfortowej temperatury w Twoim wnętrzu. Piecyk może kontrolować temperaturę pomieszczenia rozpalając się i wygaszając automatycznie w zależności od potrzeb. Dzięki harmonogramowi tygodniowemu można zaplanować kiedy piec ma pracować a kiedy nie - precyzyjnie w jakich dniach, w jakim przedziale czasowym. Takie zautomatyzowanie procesu ogrzewania niezwykle ułatwia życie i maksymalizuje komfort termiczny w domu.

Wyposażenie dodatkowe (opcjonalne) to pilot zdalnego sterowania czy moduł WIFI do obsługi z urządzeń mobilnych.
   
Galeria