Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Podobne produkty

LAURA 13 KW - ekluzywny kształt i duża moc

Cena katalogowa: 16 561,74 zł

CENA PROMOCYJNA: 12 190 zł


Stylowo, we włoskim wydaniu. LAURA to automatyczny piecyk nadmuchowy o dużej mocy grzewczej: 13 kW. Bez problemu poradzi sobie z zagrzaniem pomieszczenia o kubaturze nawet do 300 m3. O modelu Laura można powiedzieć krótko: elegancja w minimalistycznej formie. Ekskluzywna, wykonana z włoskiej ceramiki obudowa nadaje się zarówno do klasycznego wnętrza, jak i urządzonego w bardziej nowoczesnym stylu. Trzy kolory do wyboru: bordo, biały lub brąz, pozwalają na szersze możliwości aranżacji wnętrza. Możecie mieć Państwo pewność, że piecyk z obudową z włoskiej Majoliki to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Dodatkowym elementem, który przykuwa uwagę są przednie, lekko zakrzywione, szklane drzwi w kolorze czarnym. Umożliwiają one wizję ognia.

Laura oprócz eleganckiej formy zapewnia także wysoką efektywność procesu ogrzewania. Ponadto posiada łatwy w obsłudze panel sterowania. Laura ma tylny wylot spalin.

Zbiornik na pellet o pojemności 21 kg pozwala na pracę nawet przez 20 godzin bez konieczności dokładania paliwa.
Automatyka piecyka w połączeniu z efektywnym nadmuchem i dużą mocą piecyka Laura zapewniają szybkie osiągniecie komfortowej temperatury w Twoim wnętrzu. Urządzenia Eva Calor posiadają 2 tryby pracy: MANUAL i CHRONO. Piecyk może kontrolować temperaturę pomieszczenia rozpalając się oraz wygaszając automatycznie w zależności od potrzeb. Dzięki harmonogramowi tygodniowemu można zaplanować według dni oraz godzin pracy, kiedy urządzenie ma się włączyć i ogrzewać.

Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia (opcjonalnie) w pilot zdalnego sterowania czy moduł WIFI do obsługi z urządzeń mobilnych.

    

Galeria