Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

GRETA 9 KW - nowoczesne piękno ceramiki

Cena katalogowa: 13 604,96 zł

CENA PROMOCYJNA: 9 990 zł


Greta to nadmuchowy piecyk na pellet o mocy 9 kW o nowoczesnym wyglądzie. Obudowa została wykonana z włoskiej ceramiki Majolika, nadającej piecykowi szlachetności, a szklane drzwi podkreślają nowoczesny charakter i stanowią doskonałą oprawę dla żywego ognia. Urządzenie posiada 5 poziomów mocy operacyjnej, wyświetlacz menu w 6 językach, wysuwany popielnik, termostat bezpieczeństwa. Model Greta dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i bordowym. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90m2.

GRETA oferuje możliwość tylnego lub górnego odprowadzenia spalin. Pozwala to na różne rozwiązania instalacyjne, między innymi na montaż piecyka bezpośrenio przy ścianie. Dzięki temu zaoszczędzimy trochę miejsca w naszym wnętrzu i piecyk będzie się lepiej prezentował.

Zbiornik na pellet o pojemności 13,5kg co pozwala na pracę ponad 20 godzin. Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy. Tryb MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury. Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Piecyk można wyposażyć dodatkowo w pilot zdalnego sterowania. Dostępny jest także moduł GPRS do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.

      

Galeria