Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

GIANNA 13 kW - piękno, które pobudza zmysły

Cena: 12 790,-

Cena promocyjna: 9290,-

Gianna to piękny piecyk o mocy 13 kW z nadmuchem. Obudowa łączy w sobie stalowe, lakierowane panele boczne z idealnymi kształtami ceramiki Majolica oplatającymi krawędzie piecyka. Połączenie ceramiki w trzech kolorach do wyboru - białym, bordowym lub miodowym, z drzwiami o pełnym, eleganckim przeszkleniu nadaje piecykowi Gianna wyjątkowej elegancji.

Prostota i elegancja stylu to idea, która przyświecała projektantom i pozwoliła na osiągnięcie formy, która z łatwością wpasuje się w każde, zarówno nowoczesne jak i klasyczne wnętrze.Poza niezwykłą stylistyką włoscy projektanci postanowili wyposażyć piecyk Gianna w unikalny i jednocześnie uwodzicielski dodatek - mały pojemnik na olejki eteryczne. Dzięki temu nie tylko wypełnimy wnętrze domu ciepłem i blaskiem ognia, ale również pięknym, eterycznym zapachem.

Moc 13 kW wystarcza na ogrzanie pomieszczeń o kubaturze do 300 m3. Zasyp 15 kg starcza nawet do 20 godzin ciągłego palenia.

Każdy piecyk Eva Calor wyposażony jest w sterownik z programatorem tygodniowym, pozwalającym na zaprogramowanie czasu pracy piecyka w dogodnych dla nas godzinach. Ponadto w standardzie piecyki są wyposażone w funkcję stand-by, pozwalającą na wygaszanie się piecyka po zrealizowaniu zadania grzania i ponownym włączeniu się, jeśli wbudowany czujnik odnotuje spadek temperatury.

Dodatkowo piecyk można wyposażyć w pilota zadalnego sterowania oraz moduł GPRS do sterowania za pomocą urządzeń mobilnych.

 

Galeria