Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Elsa 9,5 kW z nadmuchem


Cena detaliczna: 6 404,29 zł

Cena promocyjna: 4 690 zł

 

Eva Calor jest włoskim producentem wolnostojących piecyków na pellet. Piecyki Eva Calor to produkty, których eksploatacja jest ekologiczna, głównie ze względu na zastosowanie odnawialnego paliwa jakim jest pellet. Wszystkie urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin oraz zapewniają maksymalnie wygodne i ekonomiczne użytkowanie.

Połączenie tradycji z nowoczesnością i technologią zaowocowało stworzeniem całej gamy automatycznych, bezobsługowych piecyków na pellet, które pozwalają cieszyć się magią żywego ognia. ELSA 9,5 kW to bardzo ładny piecyk, niewielkich rozmiarów piecyk na pellet z nadmuchem, idealny do ogrzewania 1 pomieszczenia o kubaturze do 200 m3. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej.

ELSA posiada termostat bezpieczeństwa, a także dwa tryby pracy: MANUAL – w tym trybie celem jest uzyskanie i utrzymywanie zadanej temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od ustalonej temperatury. Drugi tryb: CHRONO – to tryb, w którym ustala się w sterowniku tygodniowy harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego pracy urządzenia. Dzięki temu można cieszyć się pełną automatyką pracy i funkcjonalnością piecyka.

Urządzenie posiada łatwy w obsłudze dla użytkownika panel sterowania. Istnieje możliwość dostosowania mocy pracy urządzenia do wielkości pomieszczenia, piecyk posiada bowiem 5 mocy roboczych. Wpływa to na podniesienie komfortu cieplnego w Państwa domu/mieszkaniu. Wylot spalin w tym modelu jest umieszczony z tyłu urządzenia.

Funkcje i zalety:

-cichy wentylator nadmuchowy

-modulowana moc grzewcza

-nadmuch powietrza

-termostat

-automatycznie rozpalanie

-programator tygodniowy

-funkcja stand-by

-wbudowany popielnik

-stalowe drzwi z dużą wizją ognia

-długi czas pracy na jednym załadunku

-opcjonalnie : moduł do sterowania WIFI, pilot zdalnego sterowania, płyta ochronna na podłogę

 

Galeria