Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

DADO 7,5 KW-  minimalistycznie, z charakterem

Cena katalogowa: 14 908,69 zł

CENA PROMOCYJNA: 11 490 zł


Dado to minimalistyczna wersja nadmuchowego urządzenia grzewczego z wizją żywego ognia. Obudowa została wykonana z włoskiej ceramiki Majolika, występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: bordowej i białej. Eleganckim dopełnieniem są szklane drzwi w kolorze czarnym. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że piecyk świetnie dopasuje się do różnego rodzaju wnętrz. To idealne rozwiązanie z wizją ognia do pomieszczenia, w którym ciężko wygospodarować miejsce na większe urządzenie grzewcze. 

Górny lub tylny wylot spalin dodatkowo pozwala zaoszczędzić miejsce w niewielkim wnętrzu. Zwiększa także możliwości montażowe oraz aranżacyjne wnętrza. Każdy piec firmy Eva Calor może pracować na jednym z pięciu poziomów mocy operacyjnej, dzięki czemu dopasowuje moc do rozmiaru pomieszczenia, które ma ogrzać. 

Użytkownik może sterować piecykiem Dado za pomocą łatwego w obsłudze panelu sterowania. Ma do wyboru dwa tryby pracy: MANUAL oraz CHRONO. Tryb MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. Także w tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

W zestawie z modelem Dado dostępny jest pilot zdalnego sterowania oraz termostat, który pozwala na rozpalanie i wygaszanie piecyka w zależności od ustawionej temperatury pomieszczenia mierzonej czujnikiem temperatury.

   

Opcjonalnie można zamówić moduł WI-FI do sterowania, a także podstawkę pod piecyk w formie płyty (platformy) lub podwyższenia (piedestału). 

Galeria