Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Betty 9kW - piękny design w dobrej cenie

Cena 5 590,-

Cena promocyjna 4 490,-

Betty to piękny piecyk na pellet o mocy 9kW. Jego stalowa obudowa została zaprojektowana tak by cieszyć oko. Jej kształt i wyprofilowanie przypominają obudowę z ceramiki, a nie są aż tak kosztowne jak panele z ręcznie wykonywanej ceramiki Majolica.

Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90 m2.

Dodatkowego uroku i ekskluzywności nadają drzwiczki w całości pokryte szybą.

Kolejnym atutem Betty jest możliwość tylnego lub górnego odprowadzenia spalin. Częstym przypadkiem jest podpięcie piecyka do komina na pewnej wysokości, a możliwość wyprowadzenia spalin do góry z piecyka pozwoli na dosunięcie go do ściany.

Betty posiada zasyp 13,5kg co daje autonomiczność do niemalże 24h.

Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

Każdy piecyk można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania.

 

 

 

Galeria