Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

Piecyk Tina 4 kW - new Matilde

Tina 4 kW - następca bestselleru Matilde 4kW

Najmniejszy, najtańszy piecyk na pellet po liftingu - Tina 4kW

 

Cena detaliczna: 5 794,00 zł

Cena promocyjna: 4 190 zł

Piecyk na pellet z nadmuchem Tina 4kW - to dobrze znana i popularna rynku Matilde, po delikatnym ale znacząco poprawiającym wygląd liftingu. Teraz kształt piecyka nabrał lekkości i świrzości dzięki kilku drobnym zabiegom stylistycznym - zresztą oceńcie sami.

Tina to tani, automatyczny piecyk na pellet. Estetyczna stalowa, obudowa o kompaktowej obudowie, która zajmuje jedynie 30 cm miejsca przy ścianie nadaje się również do powieszenia. Idealne rozwiązanie do domków letniskowych, biur czy zakładów usługowych.

 

Tina oferuje możliwość tylnego lub górnego przyłączenia do komina, co w sytuacji umieszczenia przyłącza na pewnej wysokości nad podłogą pozwala na postawienie piecyka tuż przy ścianie.

Moc 4kW oraz 5 kg zasyp pelletu pozwalają ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 40m2 i na autonomiczną pracę kilku godzin.

Ciekawą cechą tego modelu jest możliwość umieszczenia piecyka w jednym pomieszczeniu np. kuchni z jadalnią i skierowania (poprzez obrócenie wentylatora w piecyku) gorącego powietrza do pomieszczenia za ścianą.

Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

Każdy piecyk można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania lub moduł Wifi.

 

Galeria