Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

SILVIA 11kW

Nowoczesność i tradycja - wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota

Cena katalogowa: 15 990,-

Cena promocyjna: 12 599,-

Prostota i elegancja linii wspaniale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Stylowa obudowa z kafli wykonanych z ceramiki Majolica świetnie podkreśli ekskluzywny charakter wnętrza, nadając mu jednocześnie ciepłej i przyjaznej atmosfery. Dzięki eleganckiej i dyskretnej obudowie typu SLIM, jak również tylnemu lub górnemu wyprowadzeniu spalin piecyk można zamontować w dowolnym miejscu Twojego domu.

Dodatkowym atutem jest możliwość doposażenia piecyka Silvia w zestaw do dystrybucji gorącęgo powietrza typu Basic. Pozwala on na równoczesne ogrzewanie dwóch pomieszczeń - jednego, w którym zamontowano piecyk i drugiego za ścianą lub ponad pomieszczeniem, w którym znajduje się piecyk.

Moc 11kW pozwala piecykowi Silvia na ogrzanie powierchni do 200 m3. Dzięki wbodowanemu wentylatorowi nadmuchowemu powietrze rozchodzi się szybko i skutecznie po Twoim domu. Wbudowany zasobnik pelletu o pojemności 16,5 kg pozwala na ciągłą pracę nawet przez 23 godziny. Modulowana moc, programowanie czasowe w obrębie tygodnia, czujnik temperatury pomieszczenia to cechy wspólne dla wszystkich piecyków Eva Calor. Pozwala to na oszczędne i efektywne ustawienie piecyka tak by mógł jak najskuteczniej i oszczędnie zagrzać Twój dom.

Dodatkowo piecyk Sivia można wyposażyć w pilot zdalnego sterowania i moduł GPRS do sterowania z urządzeń mobilnych
.

Galeria