Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

PERLA 7,5 kW - idealna do wąskich przestrzeni


Cena: 10 055,-

CENA PROMOCYJNA: 7 490,-


Największą zaletą piecyka PERLA jest jej kompaktowa obudowa która zajmuje jedynie 26 cm miejsca przy ścianie. Stalowa, lakierowana w trzech kolorach obudowa w wykończeniu matowym o grubej strukturze stanowi ciekawy dodatek stylistyczny do każdego wnętrza.

Dzięki możliwości tylnego lub górnego wylotu spalin piecyk Perla doskonale nadaje się do pomieszczeń takich jak korytarze, biura, poczekalnie, pawilony biurowe czy usługowe, ale równie dobrze do salonów czy innych wnętrz, gdzie zastosowanie niewiele odstającego od ściany piecyka pozwoli zachować funkcjonalność wnętrza.

Piecyk PERLA został zaprojektowany by cieszyć oko i by dać nam komfortowe ciepło w każdej sytuacji.

Moc 7,5kW oraz 12 kg zasyp pelletu pozwalają ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 70m2 i na autonomiczną pracę nawet do 18 godzin. Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

Każdy piecyk można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania.

Dodatkową opcją jest moduł GPRS do zdalnego sterowania za pomoca urzadzeń mobilnych

Galeria