Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

NADIA 11 kW - Duża moc w w rozsądnej cenie

Możliwość dystrybucji powietrza


Cena: 8890,-

CENA PROMOCYJNA: 6 590,- 


Opcjonalny zestaw do montażu na ścianie pozwala na większe możliwości montażowe a także podnosi walory estetyczne piecyka i wnętrza, w którym się znajduje. Największą zaletą piecyka NADIA jest jej kompaktowa obudowa która zajmuje jedynie 25 cm miejsca przy ścianie. Jej estetyczna, minimalistyczna stalowa lakierowana w trzech kolorach obudowa w połączeniu z dużą wizją ognia zapewni wspaniałe doznania estetyczne za rozsądną cenę.

NADIA oprócz niewielkiej głębokości oferuje również możliwość tylnego lub bocznego wyrzutu spalin, co dodatkowo zwiększa możliwości montażowe piecyka i czyni go idealnym rozwiązaniem do wąskich lub mało ustawnych pomieszczeń takich jak korytarze, biura, zakłady usługowe lub poczekalnie.

Dodatkowo w piecyku NADIA oferuje możliwość ogrzewania drugiego pomieszczenia przez ścianę, na której zamontowano piecyk. Opcjonalny zestaw do dystrybucji gorącego powietrza pozwala na ogrzanie dodatkowo pomieszczenia przyległego o powierzchni ok. 25m2.

Moc 11kW oraz 13,5kg zasyp pelletu pozwalają ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 70m2 oraz na autonomiczną pracę nawet do 20 godzin. Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL z funkcją STANDBY - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

Każdy piecyk można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania.

 

Galeria