Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Podobne produkty

FLORA 4 kW - Piecyk piękny jak mebel

Cena: 5799,-

Cena promocyjna: 4 190,-

Oprócz walorów estetycznych FLORA dzięki swojej kompaktowej obudowa która zajmuje jedynie 30 cm miejsca przy ścianie. Tafla czerwonego lub białego szkła pięknie komponuje się z postumentem w kształcie nogi nadając piecykowi kształt niebanalnego mebla. Stylistyka piecyka w połączeniu z magią ognia wypełni ciepłem każde wnętrze.

Piecyk FLORA oferuje możliwość tylnego lub górnego przyłączenia do komina, co w sytuacji umieszczenia przyłącza na pewnej wysokości nad podłogą pozwala na postawienie piecyka tuż przy ścianie.

Moc 4kW oraz 5 kg zasyp pelletu pozwalają ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 40m2 i na autonomiczną pracę kilku godzin.

Ciekawą cechą tego modelu jest możliwość umieszczenia piecyka w jednym pomieszczeniu np. kuchni z jadalnią i skierowania (poprzez obrócenie wentylatora w piecyku) gorącego powietrza do pomieszczenia za ścianą.

Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

Każdy piecyk można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania.

Galeria