Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

ERIKA 11 kW - Duża moc w pięknej formie

Cena: 9 490,-

Cena promocyjna: 6 990,-

Wersja z szkłem czarnym refleksyjnym, nacinanym jak w modelu ELENA:

7 629,-


Opcjonalny zestaw do montażu na ścianie pozwala na większe możliwości montażowe a także podnosi walory estetyczne piecyka i wnętrza, w którym się znajduje.Największą zaletą piecyka ERIKA jest jej kompaktowa obudowa która zajmuje jedynie 25 cm miejsca przy ścianie. Panele szklane na froncie obudowy w połączeniu z dużą wizją ognia dodają piecykowi eleganckiego charakteru.

ERIKA oprócz niewielkiej głębokości oferuje również możliwość tylnego lub bocznego wyrzutu spalin, co dodatkowo zwiększa możliwości montażowe piecyka i czyni go idealnym rozwiązaniem do wąskich lub mało ustawnych pomieszczeń takich jak korytarze, biura, zakłady usługowe lub poczekalnie.

Dodatkowo ERIKA oferuje możliwość ogrzewania drugiego pomieszczenia przez ścianę, na której zamontowano piecyk. Opcjonalny zestaw do dystrybucji gorącego powietrza pozwala na ogrzanie dodatkowo pomieszczenia przyległego o powierzchni ok. 25m2.

Moc 11kW oraz 13,5kg zasyp pelletu pozwalają ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 70m2 i na autonomiczną pracę nawet do 20 godzin. Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

Każdy piecyk można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania.

Galeria