Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

ELENA 7,5 kW - Piękno w kompaktowej obudowie

Cena: 9399,-

Cena promocyjna: 6 859,- wykończenie z szkła refleksyjnego z ozdobnymi nacięciami

Cena promocyjna - kolory biały lub czarny gładki: 6 259,-


Największą zaletą piecyka ELENA jest jej kompaktowa obudowa która zajmuje jedynie 23 cm miejsca przy ścianie. Tafla czarnego refleksyjnego szkła, ryflowana poprzecznymi nacięciami, nadaje dodatkowego uroku i tworzy piękną stylistycznie oprawę dla żywej wizji ognia.

Ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie miejsce odpoczynku - sofa lub stół jadalny znajdują się w bliskim sąsiedztwie piecyka, a nadmuch ciepłego powietrza z piecyka może stać się na dłuższą metę uciążliwy, istnieje możliwość skierowania powietrza w górę zamiast do przodu. Piecyk

ELENA został zaprojektowany by cieszyć oko i by dać nam komfortowe ciepło w każdej sytuacji.

ELENA oprócz niewielkiej głębokości oferuje również możliwość tylnego lub bocznego wyrzutu spalin, co dodatkowo zwiększa możliwości montażowe piecyka.

Moc 7,5kW oraz 12 kg zasyp pelletu pozwalają ogrzanie pomieszczeń o powierzchni do 70m2 i na autonomiczną pracę nawet do 18 godzin. Wszystkie piecyki Eva Calor są wyposażone dwa tryby pracy MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności od zadanej temperatury.

Drugi tryb CHRONO - to tryb programowania tygodniowego i w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i zakresu godzinowego i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka.

Każdy piecyk można dodatkowo wyposażyć w pilot zdalnego sterowania.

Galeria