Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

HYDRO SLIM 16kW

STWORZONY, ŻEBY ZAGRZAĆ TWÓJ DOM I JEDNOCZEŚNIE POZWOLIĆ CI SIĘ CIESZYĆ WIZJĄ OGNIA NAWET W MAŁYCH POMIESZCZENIACH

Cena katalogowa: 16 900,-

CENA PROMOCYJNA: 12 900,-

ImagePiecyk na pellet Hydro Slim od Eva Calor to idealne rozwiązanie do stworzenia centralnego ogrzewania w domu o kubaturze 300m3 oraz przygotowania wody użytkowej . Dzięki swojej kompaktowej obudowie typu slim i niewielkim rozmiarom można go zamontować w domach w których nie ma specjalnego pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię. Górny lub tylny wyrzut spalin pozwala na dużą swobodę w aranżacji wnętrza oraz na znaczną oszczędność miejsca. Elegancka obudowa typu SLIM  i wizja ognia pozwala na zamontowanie Hydro Slim w dowolnym miejscu w twoim domu.

W modelach Hydro Eva Calor zastosowała wymiennik rurowy umieszczony w komorze spalania, wykonany ze stali kortenowskiej, co pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowej sprawności (powyżej 90%) i trwałości wymiennika przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum czyszczenia i pielęgnacji wymiennika. Zastosowana stal kortenowska, dzięki swoim unikalnym właściwościom, jest bardzo odporna na korozję nawet poddana działaniu spalin co wydłuża żywotność urządzenia.

Intuicyjna elektronika z funkcją AUTO zapewnia łatwą obsługę. 

Dodatkowo można wyposażyć piecyk w pilota zdalnego sterowania i/lub moduł GPRS do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.