Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

Nagrzewnica na pellet FUTURA


FUTURA 15 kW:

Cena katalogowa: 21 305,70,-

Cena promocyjna: 15 219,42,-

FUTURA 19,5 kW:

Cena katalogowa: 22 428,53,-

Cena promocyjna: 15 963,41,-

Nagrzewnice na pellet serii FUTURA występują w dwóch wariantach mocy: 15 lub 19,5kW.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników i ze względu na rozwijający się rynek budownictwa energooszczędnego i pasywnego, ze względu na stosowanie w nowoczesnych budynkach wentylacji mechanicznej z rekuperacją, nasze nagrzewnice zostały zaprojektowane tak, by nie zużywały powietrza z wewnątrz pomieszczeń. Hermetycznie zamknięta komora spalania, uszczelniony zbiornik pelletu oraz czerpnia powietrza gwarantują, że całe powietrze do procesu spalania zostaje pobrane przez nagrzewnicę z zewnątrz budynku.

 Futura z zamkniętą komorą spalania - wizjerFutura z zamkniętą komorą spalania

Pilot FUTURA

Pilot / sterownik naścienny FUTURA

Nagrzewnice Futura mogą być stosowane jako centrala do dystrybucji gorącego powietrza do 4 pomieszczeń z pomocą kanałów o średnicy 80 mm. Dzięki zastosowaniu 4 niezależnych wentylatorów oraz standardowemu sterownikowi, który może być używany jako pilot zdalnego sterowania lub bezprzewodowy sterownik naścienny, który można połączyć z czujnikami temperatury w 4 pomieszczeniach można uzyskać indywidualnie dopasowany do potrzeb komfort termiczny, w każdym z pomieszczeń. Dzięki współpracy sterownika z 4 czujnikami temperatury dołączanymi do nagrzewnicy FUTURA urządzenie pracuje ekonomiczniej, wydajniej i ciszej.

Odczyty z czujników pozwalają nagrzewnicy FUTURA dopasować pracę wentylatorów a także zoptymalizować proces spalania, celem oszczędności pelletu.

Dodatkowo łatwość montażu kanałów dystrybucji gorącego powietrza ułatwia możliwość górnego lub tylnego wyprowadzenia:

Górne wyprowadzenie kanałów DGPTylne wyprowadzenie kanałów DGP