Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Piecyk Kuchnia NINA do zabudowy

NINA 7,5 kW - kuchnia do zabudowy na pellet zmożliwością ogrzewania nadmuchowego

CENA: 12 866,29,- z vitro ceramiczną płytą grzewczą

CENA: 13 440,73,- ze stalową płytą grzewczą

CENA PROMOCYJNA: 8 490,- ze stalową płytą grzewczą
CENA PROMOCYJNA: 8 890,- z vitro ceramiczną płytą grzewczą


NINA to w pełni automatyczna kuchenka opalana pelletem. Idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie nie ma gazu, gdzie nie mamy ochoty nosić, dokładać i magazynować drewna. Dzięki wbudowanemu nadmuchowi NINA może stanowić również doskonałe źródło ciepła nawet dla dużej otwartej kuchni. Dla wygody użytkowania projektanci stworzyli rozwiązanie, które pozwala na wyłączenie nadmuch np. latem i gotowania na kuchni bez ryzyka przegrzania urządzenia.

Kuchnię NINA wyposażono w tylny lub górny wylot spalin co bardzo ułatwia sposób montażu, można ją zamontować bezpośrednio przy ścianie. W wersji do zabudowy minimalna odległość od mebli między, którymi będzie zabudowana to jedynie 1 cm.

NINA do bardzo estetyczne i praktyczne rozwiązanie. W wersji do zabudowy występuje w kolorze czarnym z wykończeniami ze stali nierdzewnej wokół vitro ceramicznej płyty grzewczej lub klasycznej stalowej płyty.

 

NINA wyposażona jest w wyjmowany popielnik i zasyp od frontu co zdecydowanie poprawia ergonomię i łatwość obsługi i pielęgnacji.