Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

SILENCE 9-11 KW - włoski design w ultra cichym wydaniu z zamkniętą komora spalania

Cena katalogowa 9 kW: 17 990 zł

CENA PROMOCYJNA 9 kW: 12 480 zł

Cena katalogowa 11 kW: 19 790 zł

CENA PROMOCYJNA 11 kW: 13 500 zł

 

Silence to przepiękny piecyk na pellet we włoskim designie. Obudowa zachwyca klasą w nowoczesnym wydaniu, jednocześnie dodając elegancji każdemu wnętrzu. Silence to rozwiązanie dla najbardziej wymagających, zapewnia komfort i ciszę podczas użytkowania. Zaawansowana konstrukcja żeliwnego wymiennika umożliwia ultra cichą pracę piecyka w trybie konwekcji naturalnej z wyłączonym wentylatorem nadmuchowym. 

Model Silence wyposażono w hermetycznie zamkniętą komorę spalania, dzięki temu jest maksymalnie wydajny, bezpieczny i dedykowany nawet do domów pasywnych wyposażonych w wentylację mechaniczną z rekuperacją. Posiada samoczyszczące się palenisko, co jest nowością w tego typu urządzeniach. Razem z wysuwanym popielnikiem sprawiają, że proces czyszczenia staje się jeszcze szybszy i mniej czasochłonny niż kiedykolwiek.

Żeliwna komora spalania i część obudowy, górny wylot spalin, zdejmowany uchwyt, szklane drzwi - to cechy zewnętrzne wyróżniające ten model. Pozostała część obudowy jest wykonana z wysokiej jakości stali malowanej (dostępna w trzech wariantach kolorystycznych (czarny, czerwony, beżowy). Niewątpliwego charakteru i ekskluzywności dodają podwójne drzwi, z których przednie wykonano z rastrowanego na czarno szkła. Eleganckiej formy nadaje żeliwny TOP (górna część urządzenia). Warto podkreślić, że korpus tego urządzenia wykonany jest z żeliwa, co jest gwarancją jakości produktu.  Waga modelu Silence - 240 kg świadczy o solidności i trwałości.

Dostępny w dwóch wariantach mocy: 9 i 11 kW. 

Urządzenie ma do wyboru 5 poziomów mocy operacyjnej, natomiast menu jest dostępne
w 6 językach. 

Standardowo zostało wyposażone w pilota zdalnego sterowania        i moduł Wifi do kontroli zdalnej.

Jeszcze żaden piecyk nie miał tyle do zaoferowania co model SILENCE!!!

 

 Galeria